«ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!»

26.02.2017 16:21

25.02.2017 року курсантами ВКСС  ВІТІ було прийнято участь у ІІ Всеукраїнському (ХІV Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!», присвячений Лесі Українці.

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТАП

Громадська організація Педагогічний центр «Академія» (м. Полтава) разом з Міністерством культури України за сприяння Міністерства освіти і науки України ініціюють відродження та розвиток на Всеукраїнському рівні  Всекримського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, що був  започаткований відомою громадською діячкою п. Марією Фішер - Слиж (Торонто, Канада) і 10 років проводився в Автономній Республіці Крим Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (Кримська філія) і Всекримським товариством зв’язків з українцями за межами України (Товариство «Україна - Світ») за підтримки Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, Ялтинського музею Лесі Українки та інших державних і громадських організацій.

Участь у конкурсі  приймали курсанти І курсу: Бабич С., Ніколаєнко Ю.,  Сімініченко Р. Було занято ІІІ місце, за що були нагороджені сертифікатами та дипломом ІІІ ступеня за напрямком «Інсценізація».

Назад