Жінки, які підкорювали космос

14.03.2018 21:07

Курсанти коледжу відвідали виставку «Жінки, які підкорювали космос».

 

14 березня 2018 року у Полтавському музеї авіації і космонавтики пройшло відкриття виставки під назвою «Жінки, які підкорювали космос». Виставка присвячена жінкам-астронавткам всього світу, таким як Терешкова В.Т., Савіцкая С.Є., Хайдемарі М.С. та багато інших,  які присвятили своє життя засвоєнню космосу.

З метою патріотичного виховання, розвитку світогляду та гендерного вихованнядану виставку відвідали курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

 Також у ході заходу завідуючий музею Пушкарєв Андрій Миколайович ознайомив курсантів коледжу з унікальними матеріалами, які висвітлюють найвидатніші події в аерокосмічній науці та техніці в Україні і в світі, а також з життєвим шляхом та творчій спадщині  визначних діячів Полтавщини у галузях авіації та космонавтики таких як: видатний інженер-артилерист, генерал-лейтенант Засядко О.Д., винахідник та пілот-аеронавт, генерал-лейтенант Кованько О.М., винахідник авіаційного ранцевого парашута Котельников Г.Є., вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів Кондратюк Ю.В. та багато інших.

 

Назад