Заняття з індивідуальної вогневої та тактичної підготовки бійця

16.03.2019 08:42

16 березня 2019 року спільним рішенням між керівництвом коледжу та громадською організацією ЦСП  "СКІФ", в цілях популяризації служби у Збройних Силах України, агітаційно-профільної роботи щодо вступу до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, були проведені заняття з індивідуальної вогневої та тактичної підготовки бійця на базі середньої школи № 9 м. Полтава.

Заняття з цивільною молоддю та курсантами коледжу проводились сумісно з інструкторами ЦСП "СКІФ", та викладача циклової комісії загальновійськових дисциплін коледжу. При проведенні занять ураховувався набутий досвід в зоні проведення АТО (ООС). У найближчому часі протягом 2 місяців планується щовівторка проводити вищевказані заняття з курсантами коледжу та цивільною молоддю міста Полтава.

 

Назад

Фотогалерея: Заняття з індивідуальної вогневої та тактичної підготовки бійця

/album/fotogalereya-zanyattya-z-individualnoji-vognevoji-ta-taktichnoji-pidgotovki-bijtsya/a82-jpg/ /album/fotogalereya-zanyattya-z-individualnoji-vognevoji-ta-taktichnoji-pidgotovki-bijtsya/a83-jpg/ /album/fotogalereya-zanyattya-z-individualnoji-vognevoji-ta-taktichnoji-pidgotovki-bijtsya/a84-jpg/