Заняття з базової загальновійськової підготовки з курсантами-першокурсниками ВКСС ВІТІ тривають…

10.08.2018 17:40

На цьому тижні з курсантами Військового коледжу сержантського складу ВІТІ набору 2018 року проводилося заняття з навчальної дисципліни «Стрілецька зброя та вогнева підготовка». Вперше курсанти опановували неповне розбирання та збирання автомату АК-74. Метою заняття було привиття первинних навичок поводження зі зброєю, її обслуговування та зберігання. Курсанти показали досить високий результат як для першого разу поводження зі зброєю.

Також, щодня проводиться практичне заняття з стройової підготовки. Метою занять є вивчення одиночних стройових прийомів зі зброєю та привиття стройового вишколу. Вивчаються курсантами і «Статути ЗСУ» - загальні положення статутів ЗСУ, а саме «загальні обов’язки солдата, обов’язки солдата перед шикуванням та в стою, права та відповідальність військовослужбовців» та текст Військової Присяги, що вони повинні вивчити та знати .

Цікавим для курсантів виявилося заняття з навчальної дисципліни «Тактична медицина», яке проводилося 9 серпня 2018 року. Курсанти практично відпрацьовували наступні навчальні питання:

  1. Базова підтримка життя.
  2. Надання домедичної допомоги при кровотечі в умовах бойових дій (накладання джгутів).
  3. Винос пораненого з поля бою.
  4. Склад медичних аптечок різних видів.

Також продовжується нарощування знань та навичок із загально-військових дисциплін – це сприяє формуванню у них вмінь практичного застосування, отримання практичних навичок у виконанні обов’язків солдата. Але цікаве ще попереду – головне набратися терпіння у опануванні професійних навичок військового.

 

Назад