Захід "Я люблю Україну"

25.01.2019 11:37

Згідно плану роботи бібліотеки Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв  Крут на навчальний рік на базі коледжу для груп курсантів III курсу 25 сiчня 2019 року був проведений захід: "Я люблю Україну", присвячений 100-річчю Дня Соборності України.

Цей захід проходив з метою покращення знань курсантів щодо історії Соборності України; прищеплення поваги до минулого Батьківщини; виховання національної свідомості та почуття гідності бути громадянином України.

Під час розмови завідувачем бібліотеки працівником ЗСУ О.О. Волковою були розглянуті питання щодо початку ідеї Соборності, підготовки Акту злуки та проголошення злуки.

Для закріплення знань курсантів було продемонстровано відеофільм "Акт злуки: відтворення історичної правди" та ознайомлення з тематичною літературою.

На заході присутні усвідомили роль проголошення Соборності УНР та ЗУНР як історичної події об'єднання українських земель у єдину державу, і яка є підставою для історії українського державотворення.

 

Назад

Фотогалерея: Захід "Я люблю Україну"

/album/fotogalereya-zakhid-ya-lyublyu-ukrajinu/a01-jpg56/ /album/fotogalereya-zakhid-ya-lyublyu-ukrajinu/a02-jpg54/ /album/fotogalereya-zakhid-ya-lyublyu-ukrajinu/a04-jpg38/