Всеукраїнські змагання з «Кемпо-карате» у Полтаві

15.04.2018 20:55

15 квітня 2018 року у м. Полтава відбулися всеукраїнські змагання з «Кемпо-карате», в яких  прийняли участь 520 спортсменів з громадських організацій, силових структур, ВВНЗ та спортивних клубів у складі команд з різних областей України (Полтавська, Харківська, Сумська, Чернігівська, Черкаська, Хмельницька та Херсонська) в різних вікових групах та вагових категоріях.

       Змагання включали в себе десять бойових розділів. В одному з них (розділ КУМІТЕ, в якому було заявлено на участь 118 спортсменів) приймали участь курсанти Військового Коледжу сержантського ВІТІ у складі федерації бойового мистецтва "БУ-ДО" під керівництвом тренера майстра спорту міжнародного класу СРСР з карате, володаря Чорного поясу з карате - Чернецького О.В., та здобули  2 Срібні медалі та 1 Бронзову.

 

СРІБЛО:

курсант Жунь Віктор - вагова категорія "до 70 кг" (загальна кількість спортсменів у даній ваговій категорії ВІСІМ чоловік);

курсант Кидун Юрій (загальна кількість спортсменів у даній ваговій категорії ТРИ особи);

 

БРОНЗА:

курсант Меркулов Олександр - вагова категорія "до 70 кг" (загальна кількість спортсменів у даній ваговій категорії ВІСІМ чоловік).

 

         Вже з наступного тижня спортсмени коледжу в складі Федерації з бойових мистецтв «БУ-ДО» розпочнуть підготовку до наступних змагань, а саме:

Чемпіонат Полтавської області з кіокушин карате – 21 квітня 2018 року;

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА, який відбудеться 27-29 травня 2018 року в м. Житомир.

          Слід зауважити, що командування та спортивний комітет Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут всіляко допомагають та  сприяють курсантам у відвідуванні ними тренувань та участі у змаганнях різного рівня. Адже спортивні змагання, тренування не тільки сприяють  загартуванню і розвитку військовослужбовців, але, водночас, позитивно впливають на свідомість курсантів зміцнюють характер, вчать не пасувати перед труднощами та противником  пам’ятати, що ти захищаєш на ринзі честь інституту, військ зв’язку, та Збройних сил України  в цілому.

Ці риси вкрай необхідні  для подальшої служби у якості молодших командирів  та формуванні майбутнього сержанта!

 

Назад