Вистава "Політ над гніздом зозулі"

17.11.2018 09:41

17 листопада 2018 року у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі за романом видатного Американського письменника Кена Кізі, пройшла вистава «Політ над гніздом зозулі».

Метою проведення заходу, було ознайомити курсантів з творчість Американського письменника Кена Кізі та з проблематику кримськотатарського народу, який перебуває в окупації.

Ідея постановки належить кримськотатарському режисеру Білялу Білялову – він мріяв інсценізувати роман присвятивши виставу долі кримськотатарського народу.

У центрі сюжету – протистояння однієї людини цілій системі, суспільству зі своїми законами і уявленням про життя. Чи зламає ця система людину та чи вдасться одній людині підбурити суспільство на рішучі дії – покаже час. Як завжди курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які показали найкращій результат у навчанні та зразкову військову дисципліну відвідали Полтавський драматичний театр.

Військовослужбовці коледжу були вражені  не тільки цікавою режисурою та блискучою акторською грою, а ще й цікавими декораціями. Мінімалізм декорацій дозволяє повністю сконцентруватися на сюжеті, і не лише не відволікає увагу, але підкреслює драматичність подій, що розгортаються на сцені.

Керівництво коледжу дуже вдячне адміністрації театру за безкоштовні квитки, які були надані курсантам та сподівається на подальшу співпрацю.

 

Назад

Фотогалерея: Вистава Політ над гніздом зозулі

/album/fotogalereya-vistava-polit-nad-gnizdom-zozuli/a01-jpg42/ /album/fotogalereya-vistava-polit-nad-gnizdom-zozuli/a02-jpg41/ /album/fotogalereya-vistava-polit-nad-gnizdom-zozuli/a03-jpg37/