Вистава "Ханума"

22.09.2018 11:21

22 вересня 2018 року у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя за твором видатного Грузинського драматурга Авксентія Цагарелі, пройшла вистава «Ханума».

Дія відбувається в Авлабарі – одному з районів старого Тифліса. В творі розповідається, як найголовніша сваха у місті – Ханума вмовляє збанкрутілого князя одружитися зі своєю нареченою – багатою, але вже не молодою і не дуже гарною Суліко. На її шляху з’являється інша сваха – Кабато, яка перешкоджає планам Хануми.

Комедія-водевіль «Ханума» – це колоритна вистава, особливого шарму якій додає те, що здійснила постановку грузинський режисер Цицино Кобіашвілі.  

Вже стало гарною традицією відвідування театру курсантами Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які показують найкращі результати у навчанні та зразкову військову дисципліну.

Метою проведення заходу, було ознайомити курсантів з творчість грузинського письменника Авксентія Цагарелі, з народною культурою, звичаями та побутом Грузії.

Військовослужбовці коледжу були вражені майстерністю перевтілення творчого колективу Полтавського драматичного театру та з захопленням спостерігали за дією на сцені.

Керівництво коледжу дуже вдячне адміністрації театру за безкоштовні квитки, які були надані курсантам та сподівається на подальшу співпрацю.

 

Назад

Фотогалерея: Вистава "Ханума"

/album/fotogalereya-vistava-khanuma/a01-jpg19/ /album/fotogalereya-vistava-khanuma/a02-jpg19/ /album/fotogalereya-vistava-khanuma/a03-jpg8/