Вистава «Кайдашева сім’я» для курсантів ВКСС ВІТІ

03.11.2018 15:45

03 листопада 2018 року у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя за твором  видатного Українського письменника Івана Нечуя-Левицького, пройшла вистава «Кайдашева сім’я», режисер постановник – заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко.

Що може бути краще за веселу комедію з танцями та піснями? Мабуть, тільки українська класична комедія з танцями і піснями, та ще й з народними героями, які такі близькі кожному. І скільки б ми не говорили, не сміялися з персонажів, які вже стали справжніми народними типажами, вони все одно продовжують «жити» у нашому сучасному суспільстві.

Здавалося б, це одвічна тема батьків і дітей, свекрух і невісток, які не можуть помиритися в одній хаті, але з новими смачними сценічними «спеціями» — виходить зовсім інша історія. А на «спеції» колектив Полтавського театру не скупився!

Вже не в перше курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які показали найкращій результат у навчанні та зразкову військову дисципліну відвідують Полтавський драматичний театр.

 Метою проведення заходу, було ознайомити курсантів з життям селян ХІХ століття, національними традиціями, сільським  побутом, звичаями українського народу, його індивідуалізмом та прагненням жити окремим самостійним життям.

Військовослужбовці коледжу з захопленням спостерігали за майстерністю перевтілення творчого колективу Полтавського драматичного театру та були вражені постановою і костюмами акторів. Керівництво коледжу дуже вдячне адміністрації театру за безкоштовні квитки, які були надані курсантам та сподівається на подальшу співпрацю.

 

Назад

Фотогалерея: Вистава «Кайдашева сім’я» для курсантів ВКСС ВІТІ

/album/fotogalereya-vistava-kajdasheva-sim-ya-dlya-kursantiv-vkss-viti/a01-jpg38/ /album/fotogalereya-vistava-kajdasheva-sim-ya-dlya-kursantiv-vkss-viti/a02-jpg37/ /album/fotogalereya-vistava-kajdasheva-sim-ya-dlya-kursantiv-vkss-viti/a03-jpg33/