Військовослужбовці коледжу вивчають досвід боротьби за незалежність

30.03.2018 21:31

29 березня 2018 року у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за участю волонтера Ліги громадських організацій «Громада Полтавщини» Ніни Кирпотіної пройшов науково-методичний семінар.

Захід був присвячений висвітленню подій Української революції 1917-1921 років, участі та ролі в них політичних діячів того часу, процесу формування Збройних Сил незалежної Української держави.

У своєму виступі Ніна Кирпотіна розкрила сторінки Української Революції 1917-1921 років: причини та перебіг революції в Україні, формування українських збройних підрозділів та Армії УНР, діяльність видатних державних і військових діячів України (Миколи Міхновського, Симона Питлюри, Євгена Коновальця, Павла Скоропадського, Всеволода Петріва, Марка Безручка, Павла Дяченка та інших), розповіла про відчайдушну боротьбу українського народу за свою незалежну Державу  проти численних агресорів, в надзвичайно важких політичних та економічних умовах, без жодної підтримки з зовні.

Вивчення досвіду – політичного і військового – наших попередників дозволить нам не повторити їх помилок, визначити правильні орієнтири та шляхи їх досягнення.

З даного семінару військовослужбовці коледжу дізналися для себе багато нового і важливого. Ця інформація допоможе їм сформувати український державницький світогляд, усвідомити роль армії для існування держави, особисту відповідальність кожного з нас за те, якою стане наша Українська держава.

 

Назад