Військові справи опанувуємо – та й про науку не забуваємо

15.11.2017 18:23

14-15 листопада на базі  Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася І Всеукраїнська науково-технічна конференція «Проблеми інфокомунікацій». Участь у  конференції взяли представники вищих навчальних закладів Полтави, Київа та Харкова. Серед них - навчально-науковий інститут інформаційних технологій та механотроніки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Національний транспортний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

 

Представники Військового коледжу прийняли активну участь в роботі конференції. Так, підполковники Цибульов Р.А., Дубік А.М., Здоренко Ю.М. прийняли участь в секційному засіданні, що було присвячено розвитку телекомунікаційних технологій та систем. Після кожної доповіді слідувало активне обговорення основних тенденцій розвитку телекомунікаційного обладнання, переваги та недоліки пропонуємих рішень. Матеріали подані підполковником Здоренко Ю.М. та підполковником Шкіцьким В.В. увійшли до складу збірника, що буде виданий за результатами даної наукової конференції.

 

Після засідань учасники ознайомились з начально-матеріальною базою навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та дізналися про нові підходи в підготовці фахівців в області інформаційних технологій. Отриманий досвід може бути використаний для підготовки в тому числі і військових фахівців.

Назад