Відвідування курсантами коледжу вистави "Наталка-Полтавка"

11.09.2018 23:10

09 вересня 2018 року у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя за твором видатного Українського письменника Івана Петровича Котляревського пройшла вистава «Наталка-Полтавка», в якій розповідається про драматичне кохання бідної української дівчини-селянки, яка відстоює своє право на щастя. Дія твору відбуваються у полтавському селі та має соціальну спрямованість, адже перешкодою на шляху до одруження Наталки з Петром стає майнова нерівність. Режисером-постановником вистави був заслужений діяч мистецтв України Ірина Нестеренко.

Дана опера є справжньою перлиною української музики, бо яскраво розкриває національний побут, типові характери та традиції завдяки фольклорній основі музики. Ключові пісні опери (пісня Наталки «Віють вітри…», Возного «Ой, під вишнею…», Петра «Ой, не шуми, луже…» та ін.) вже давно вийшли за межі опери і сприймаються в усіх куточках світу як символи української культури.

Вже не в перше курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які показали найкращій результат у навчанні та зразкову військову дисципліну відвідують Полтавський драматичний театр.

 Метою проведення заходу було ознайомити курсантів з соціальною нерівністю у XIX столітті, життям селян, бурлаків та чиновників, національними традиціями, сільським побутом та звичаями українського народу.

Військовослужбовці коледжу з захопленням спостерігали за майстерністю перевтілення творчого колективу Полтавського драматичного театру та були вражені постановою і костюмами акторів. Керівництво коледжу дуже вдячне адміністрації театру за безкоштовні квитки, які були надані курсантам та сподівається на подальшу співпрацю.

 

Назад

Фотогалерея: Відвідування курсантами коледжу вистави "Наталка-Полтавка"

/album/fotogalereya-vidviduvannya-kursantami-koledzhu-vistavi-natalka-poltavka/a01-jpg4/ /album/fotogalereya-vidviduvannya-kursantami-koledzhu-vistavi-natalka-poltavka/a02-jpg4/ /album/fotogalereya-vidviduvannya-kursantami-koledzhu-vistavi-natalka-poltavka/a03-jpg4/