Відкриття виставки під назвою «Вони захищали Батьківщину у повітрі… Жінки Полтавщини»

08.05.2018 18:01

08 травня 2018 року у Полтавському музеї авіації і космонавтики пройшло відкриття виставки під назвою «Вони захищали Батьківщину у повітрі… Жінки Полтавщини». Виставка присвячена жінкам-авіаторам, таким як Марина Раскова, Євдокія Бершанска, Ніна Ульяненко та інші котрі брали участь у Другій світовій війні.

З метою патріотичного виховання, розвитку світогляду та гендерного виховання дану виставку відвідали курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

 Також у ході заходу завідуючий музею Пушкарєв Андрій Миколайович ознайомив курсантів коледжу з унікальними матеріалами, які висвітлюють найвидатніші події в аерокосмічній науці та техніці в Україні і в світі, а також з життєвим шляхом та творчій спадщині  визначних діячів Полтавщини у галузях авіації та космонавтики таких як: видатний інженер-артилерист, генерал-лейтенант Засядко О.Д., винахідник та пілот-аеронавт, генерал-лейтенант Кованько О.М., винахідник авіаційного ранцевого парашута Котельников Г.Є., вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів Кондратюк Ю.В. та багато інших.

 

Назад

Фотогалерея: Відкриття виставки під назвою «Вони захищали Батьківщину у повітрі… Жінки Полтавщини»

/album/fotogalereya-vidkrittya-vistavki-pid-nazvoyu-voni-zakhishchali-batkivshchinu-u-povitri-zhinki-poltavshchini/a01-jpg4/ /album/fotogalereya-vidkrittya-vistavki-pid-nazvoyu-voni-zakhishchali-batkivshchinu-u-povitri-zhinki-poltavshchini/a02-jpg4/ /album/fotogalereya-vidkrittya-vistavki-pid-nazvoyu-voni-zakhishchali-batkivshchinu-u-povitri-zhinki-poltavshchini/a03-jpg4/