Відкритий турнір з міні-футболу

04.01.2019 15:52

03 січня 2019 року в м. Полтава на базі спортивного комплексу Головного управління Національної поліції у Полтавській області відбувся Відкритий турнір з міні-футболу.

Змагання були організовані командуванням військової частини 3052 (Національної гвардії України) та головою ГО військово-прикладних багатоборств «Воїн» Баришем Олегом Миколайовичем (Заслуженим тренером України, позаштатним тренером з військово-прикладних багатоборств ВКСС ВІТІ) за сприянням громадської організації «Спорт для всіх» з метою підвищення спортивної майстерності, фізичної підготовленості, пропаганди здорового способу життя та закріплення товариських відносин між учасниками змагань.

В даному турнірі з міні-футболу приймали участь:

команда військової частини 3052 Національної гвардії України;

команда військової кафедри Полтавського національного технічного університету;

команда ГО військово-прикладних багатоборств «Воїн»;

команда Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. Котляревького;

команда ВКСС ВІТІ.

        

Спортсмени, які захищали честь своїх команд не збирались поступатись один одному до останніх секунд матчів, демонструючи свою спритність, влучність та силу. В тому числі і військовослужбовці коледжу, які святкували перемогу в трьох матчах поспіль і лише одного разу поступились досвідченій команді військової частини 3052 НГУ.

За підсумками змагань, як і годиться в спорті, призові місця посіли лише три команди. А саме:

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ – команда військової частини 3052 Національної гвардії України;

ДРУГЕ МІСЦЕ – команда ВКСС ВІТІ;

ТРЕТЄ МІСЦЕ – команда військової кафедри Полтавського національного технічного університету.

Слід зазначити, що військовослужбовці-гравці коледжу здобули СРІБЛО на цих змаганнях не лише завдяки власній високій фізичній підготовленості, футбольній майстерності та систематичним тренуванням, а й внаслідок  активної, емоційної та шаленої підтримки вболівальників – товаришів по навчанню та службі!!!

По закінченню заходу організаторами даного турніру було зазначено, що в лютому 2019 року відбудуться змагання з КросФіту на  спортивній базі військової частини 3052 Національної гвардії України. Тож спортивному активу коледжу необхідно вже зараз приступити до відбору кращих спортсменів та розпочинати виснажливі, але дуже потрібні тренування!

 

Назад

Фотогалерея: Відкритий турнір з міні-футболу

/album/fotogalereya-vidkritij-turnir-z-mini-futbolu/a01-jpg54/ /album/fotogalereya-vidkritij-turnir-z-mini-futbolu/a04-jpg37/ /album/fotogalereya-vidkritij-turnir-z-mini-futbolu/a06-jpg21/