Відкритий чемпіонат України з «Кемпо-карате»

03.03.2019 09:49

03 березня 2019 року у м. Полтава відбувся відкритий чемпіонат України з «Кемпо-карате» серед дорослих та дітей, в якому  прийняли участь близько 200 спортсменів з громадських організацій, силових структур, ВВНЗ та спортивних клубів у складі команд з різних областей України (Полтавська, Харківська, Сумська, Черкаська, Хмельницька та Херсонська) в різних вікових групах та вагових категоріях.

Змагання включали в себе десять бойових розділів. В одному з них (розділ «Лайт-контакт», в якому було заявлено на участь 38 спортсменів) приймали участь курсанти Військового коледжу сержантського складу ВІТІ у складі команди Полтавської області під керівництвом позаштатного тренера ВКСС ВІТІ – володаря Чорного поясу по Військово-спортивному багатоборству – Чепіжного С., та здобули  1 срібну медаль та 1 бронзову.

СРІБЛО: отримав курсант Ведмідь В. - вагова категорія "до 57 кг";

БРОНЗА: отримав курсант Тимощук С. - вагова категорія "до 67 кг".

 

Назад

Фотогалерея: Відкритий чемпіонат України з «Кемпо-карате»

/album/fotogalereya-vidkritij-chempionat-ukrajini-z-kempo-karate/a01-jpg2/ /album/fotogalereya-vidkritij-chempionat-ukrajini-z-kempo-karate/a02-jpg2/ /album/fotogalereya-vidkritij-chempionat-ukrajini-z-kempo-karate/a03-jpg2/