Відкритий Чемпіонат світу з Кемпо-карате та Кабудо

22.04.2016 16:07

Курсанти Військового коледжу сержантського складу ВІТІ здобули 4 медалі на відкритому Чемпіонаті світут з Кемпо-карате та Кабудо.

У Харкові з 22 по 24 квітня проходив відкритий чемпіонат світу з кемпо-карате та кабудо за участю курсантів Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. У чемпіонаті взяли участь понад 500 спортсменів, серед них – 6 курсантів Військового коледжу.

У ході змагань курсанти показали хороші результати і здобули 2 срібних та 2 бронзові нагороди у різних вагових категоріях розділу кемпо куміте.

Зокрема, срібні нагороди вибороли курсанти Дмитро Задорожний у ваговій категорії до 70 кг, Сергій Скорінов у ваговій категорії до 73 кг, а курсанти Максим Сиробаба вагова категорія до 65 кг та курсант Дмитро Осадчий вагова категорія до 90 кг здобули бронзові нагороди чемпіонату.

За відмінну підготовку, яка дала змогу досягти високих результатів у ході чемпіонату, курсанти подякували своїм тренерам Олегу Чернецькому та Генадію Шполі.

Назад