Відкритий чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Україна»

31.03.2018 21:47

З 29 по 31 березня 2018 року у місті Полтава відбувся відкритий чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства "УКРАЇНА" з кікбоксингу ВТКА, де приймали участь понад 200 учасників з громадських організацій, силових структур, ВВНЗ та спортивних клубів у складі команд з різних областей України (Житомирська, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Сумська, Київська, Чернігівська та Тернопільська).

Також в цих змаганнях прийняли участь курсанти ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут, які змогли вибороти три золоті медалі, одну срібну та одну бронзову, а саме:

ЗОЛОТО:

курсант Кидун Юрій – вагова категорія «до 86 кг»;

курсант Меркулов Олександр – вагова категорія «до 71 кг»;

курсант Жунь Віктор – вагова категорія «до 67 кг»;

СРІБЛО:

курсант Бондаренко Микита – вагова категорія «до 74 кг»;

БРОНЗА:

курсант Мухін Назар – вагова категорія «до 57 кг».

Необхідний перелік документів курсантів Кидуна Юрія, Бондаренка Микити та Мухіна Назара – за зайняті призові місця у відкритому чемпіонаті України з кікбоксингу – будуть подані 02.04.18 року до Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації на присвоєння спортивних звань "Кандидатів в Майстри спорту України з кікбоксингу".

Решта курсантів інституту, які стали Чемпіонами даних змагань (Меркулов Олександр та Жунь Віктор) вже мають спортивні звання "Кандидат в Майстри спорту України з кікбоксингу", які були їм присвоєні наказом Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації від 26 травня 2017 року № 355.

 Вище зазначені курсанти ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут тренувались та готувались до чемпіонату України з кікбоксингу  під керівництвом тренера – Майстра спорту міжнародного класу СРСР з карате, володаря Чорного поясу з карате – Чернецького О.В.

Але відпочивaти ніколи попереду інші змагання інші досягнення, вже наступного тижня спортсмени інституту в складі Федерації з бойових мистецтв «БУ-ДО» розпочнуть підготовку до наступних змагань, а саме:

Чемпіонат Полтавської області з кіокушин карате – 21 квітня 2018 року;

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА, який відбудеться 27-29 травня 2018 року в м. Житомир та далі.

Слід зауважити, що командування та спортивний комітет Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут всіляко допомагають та  сприяють курсантам у відвідуванні ними тренуванa та участі у змаганнях різного рівня. Адже спортивні змагання, тренування не тільки сприяють  загартуванню і розвитку військовослужбовців, але, водночас, позитивно впливають на свідомість курсантів зміцнюють характер, вчать не пасувати перед труднощами та противником  памятати, що ти захищаєш на рингі честь інституту, військ зв’язку, та Збройних сил України  в цілому.

Ці риси, якості вкрай необхідні  для подальшої служби у якості молодших командирів  формування майбутнього сержанта!

 

Назад