Урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

13.02.2019 09:20

13 лютого 2019 року в селищі Щербані Полтавської області пройшли урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Урочиста частина супроводжувалась концертною програмою за участі художніх колективів міста Полтава.

Курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут сумісно з громадською організацією «Всеукраїнська федерація бойових мистецтв Бу-До» прийняли участь у заході провівши показові виступи на сцені.

По закінченню зібрання присутніми було вшановано пам’ять загиблих та померлих хвилиною мовчання.

Урочисті заходи проведено з метою ознайомлення із подіями Афганської війни 1979-1989, вшанування пам’яті загиблих у військових конфліктах та виховання патріотичних поглядів у молодого покоління.

Також на вищезазначеному заході військовослужбовцями коледжу проводилася профорієнтаційна робота серед присутніх, роз’яснювались та розповсюджувались умови вступу на навчання до інституту та коледжу.

Назад

Фотогалерея: Урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

/album/fotogalereya-urochisti-zakhodi-z-nagodi-30-ji-richnitsi-vivedennya-vijsk-z-respubliki-afganistan/a09-jpg15/ /album/fotogalereya-urochisti-zakhodi-z-nagodi-30-ji-richnitsi-vivedennya-vijsk-z-respubliki-afganistan/a10-jpg13/ /album/fotogalereya-urochisti-zakhodi-z-nagodi-30-ji-richnitsi-vivedennya-vijsk-z-respubliki-afganistan/a11-jpg10/