Урочисте зібрання театрі імені М.В.Гоголя

20.02.2019 10:37

20 лютого 2019 року у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя пройшло  урочисте зібрання  присвячене вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На урочисті збори прийшли заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, учасники революції Гідності, працівники Полтавської ОДА, громадські активісти, а також полтавці, яким не байдужі події на Майдані п’ятирічної давнини.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні та згадали тих хто віддав своє життя за свободу України, після чого на сцені театр виступили творчі колективи Полтавщини. Свої авторські пісні учасникам заходу подарував учасник АТО, поет Руслан Давидович.

Курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали захід аби вшанувати пам`ять своїх співвітчизників загиблих на майдані.

Також курсанти коледжу прийняли участь у вищезазначеному заході несучи почесну варту зі стягами військових частин з яких загинули військовослужбовці Полтавської області під час проведення АТО та ООС.

З даного заходу військовослужбовці коледжу винесли для себе, те що Революція Гідності це трагічна сторінка української історії. Герої Небесної Сотні полягли за честь, волю та право бути українцями. Вони полягли за свою Батьківщину. Їхній подвиг навіки закарбувавсь у наших серцях!

 

Назад

Фотогалерея: Урочисте зібрання театрі імені М.В.Гоголя

/album/fotogalereya-urochiste-zibrannya-teatri-imeni-m-v-gogolya/a01-jpg1/ /album/fotogalereya-urochiste-zibrannya-teatri-imeni-m-v-gogolya/a02-jpg1/ /album/fotogalereya-urochiste-zibrannya-teatri-imeni-m-v-gogolya/a03-jpg1/