Учасники бойових дій діляться бойовим досвідом з курсантами коледжу.

22.09.2018 11:20

22 вересня 2018 року з 8:00 до 9:00 за взаємною співпрацею керівництва коледжу з начальником Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну досвідом з курсантами, участі в АТО, ООС завітали учасники бойових дій на сході України.

Військовослужбовці Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку – начальник групи взводу охоронної і патрульно-постової служби старший сержант Кузьменко Р.Т. нагороджений нагрудним знаком «За вірність народу України» ІІ ступеня та начальник господарської групи взводу забезпечення сержант Залілов Р.Р. нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, розповідали курсантам коледжу про те, як вони захищали східні кордони нашої держави на території Луганської та Донецької областях, про складність побуту в польових умовах, наголошували на важливості наявності якісних знань з військової підготовки, тактичній медицині, адже на передовій вагому роль може зіграти кожна дрібниця.

Також розповіли про завдання та функції, які виконують військовослужбовці Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку у зоні проведення ООС.

В ході зустрічі гості відповіли на такі запитання курсантів:

  • як у зоні проведення операції об’єднаних сил організовується побут, де проживають військовослужбовці, як харчуються проводять свій досуг;
  • яке зараз матеріальне забезпечення, озброєння, чи поступають нові зразки техніки на фронт;
  • як організовуються нічні чергування;
  • як здійснюється організація зв’язку та які засоби зв’язку  використовуються у зоні ООС.

Військовослужбовці Полтавського ЗВ ВСП зауважили курсантам, що на даний час основним зв’язком  є дротовий, що має свої недоліки (це може бути пожежа яка знищує польові кабелі, це може бути обстріл і треба буде шукати розрив), але в той же час дротовий зв'язок є дуже надійним та скритним, дуже мала вірогідність прослуховування противником інформації.

З великою увагою слухачі ловили кожне слово мужніх, поважних гостей. Курсанти зрозуміли, що потрібно виявляти старанність у вивченні військової справи, постійно підвищувати рівень професійних знань, вдосконалювати свою виучку, майстерність, наполегливість при опануванні новітніх засобів зв’язку, підвищувати свою фізичну загартованість, тренованість, бути готовим до будь-яких випробуванням та подій які можуть трапитися під час проведення бойових дій та на службі.

Такі заходи планується проводити за окремим планом щотижня.

 

Назад

Фотогалерея: Учасники бойових дій діляться бойовим досвідом з курсантами коледжу.

/album/fotogalereya-uchasniki-bojovikh-dij-dilyatsya-bojovim-dosvidom-z-kursantami-koledzhu/a01-jpg9/ /album/fotogalereya-uchasniki-bojovikh-dij-dilyatsya-bojovim-dosvidom-z-kursantami-koledzhu/a02-jpg18/