Учасники АТО діляться бойовим досвідом з курсантами

03.03.2018 23:54

03 березня 2018 року з 8:00 до 9:00 за ініціативою керівництва коледжу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на зустріч с курсантами завітали учасники АТО.

Військовослужбовці в/ч А4590 – командир роти капітан Гапон Тарас Григорович та солдат Коваленко Ігор Вікторович, які на даний час проходять реабілітацію у Полтавському Військовому шпиталі, розповідали курсантам коледжу про те, як вони захищають східні кордони нашої держави, про складність життя в польових умовах, наголошували на важливості наявності якісних знань з військової підготовки, адже на передовій вагому роль може зіграти кожна дрібниця та час.

 Курсантам коледжу було дуже цікаво дізнатися як організовуються зв'язок в зоні проведення АТО, на що гості розповіли курсантам, що на даний час основним зв’язком  є провідний, так є недоліки це може бути пожежа яка знищує польові кабелі, це може бути обстріл і треба буде шукати розрив, але в той же час провідний зв'язок дуже надійний. Також в ході обговорення з’ясувалося, що рубіж оборони роти значно збільшений хоча особового складу і недостатньо.

В ході зустрічі гості відповіли на такі запитання курсантів:

  1. Як у зоні проведення антитерористичної операції організовується побут, де проживають військовослужбовці, як харчуються.
  2. Яке зараз матеріальне забезпечення, озброєння чи поступає нові зразки техніки на фронт.
  3. Як організовуються нічні чергування.
  4. Як здійснюється організація зв’язку та які засоби зв’язку  використовуються у зоні АТО.

З великою увагою слухачі ловили кожне слово поважних гостей. Курсанти зрозуміли, що потрібно виявляти старанність у вивченні військової справи, постійно підвищувати рівень професійних знань, вдосконалювати свою виучку, майстерність, наполегливість при опануванні новітніх засобів зв’язку, підвищувати свою фізичну загартованість, тренованість, бути готовим до будь-яких випробуванням та подій які можуть трапитися на службі.  

 

Назад