У Полтаві відбувся випуск молодших сержантів

28.02.2018 22:22

28 лютого 2018 року у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулася урочиста церемонія випуску молодших сержантів, які успішно завершили навчання та здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» за спеціальностями 122: «Комп’ютерні науки», 172: «Телекомунікації та радіотехніка» та здобули кваліфікацію техніка електрозв’язку.

Слід наголосити, що 4 випускника Військового коледжу сержантського складу виявили старанність у навчанні та закінчили Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на відмінно та отримали дипломи з відзнакою, серед них: Хотульов С. О., Божко В. А., Мележик О.О., Марченко Р.О..

Привітати випускників завітали рідні та близькі, представники міського самоврядування,  духовенство міста Полтави та представники обласної телерадіо компанії «Лтава» які в свою чергу висвітлять даний урочистий захід на обласному телебаченні.

Також заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з навчальної роботи полковник Сілко О.В. від імені начальника інституту та від себе особисто привітав випускників зі святом та подякував педагогічному складу коледжу за плідну працю у вихованні спеціалістів з високим рівнем підготовки.

 У ході заходу заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з навчальної роботи полковник Сілко О.В.  відповідно наказу начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут від 14 лютого 2018 року № 56, вручив 12-м військовослужбовцям Військового коледжу, які брали участь у проведенні АТО на території Донецької та Луганської областей,  відзнаку начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України – нагрудний знак «Учасник АТО»

Після напутніх слів начальника Військового коледжу полковника Злобіна К.В. випускники зі святковим настроєм запропонували керівництву інституту і коледж зробити загальне фото на пам'ять, після чого з батьками, близькими родичами  пішли святкувати в родинному колі цю значну подію у їхньому житті.

 

Назад