Тематичний захід, присвячений 101-й річниці бою під Крутами

29.01.2019 09:42

29 січня 2019 року у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут відбувся тематичний захід, який був присвячений 101-й річниці бою під Крутами та вшануванню пам'яті Героїв Крут.

Даний захід проходив відповідно до плану роботи бібліотеки на навчальний рік Військового коледжу сержантського складу ВІТІ.

Під час бесіди з курсантами завідувач бібліотеки працівник ЗСУ Волкова О.О. розкрила питання щодо трагічних подій того часу, про результати та втрати бою під Крутами, який став важливою частиною української історичної пам'яті.

Разом з тим, для закріплення знань присутні переглянули документальний фільм "Герої України, Крути, перша незалежність" та оглянули виставковий літературний матеріал з даної теми.

Захід проходив з метою поглиблення знань курсантів щодо події 29 січня 1918 року, ознайомлення ще з однією сторінкою історії Української Держави. Таке зібрання мотивує присутніх до самостійного пошуку та вивчення нашої історії в боротьбі за незалежність, прищеплює повагу до героїчного минулого.

 

Назад

Фотогалерея: Тематичний захід, присвячений 101-й річниці бою під Крутами

/album/fotogalereya-tematichnij-zakhid-prisvyachenij-101-j-richnitsi-boyu-pid-krutami/a01-jpg57/ /album/fotogalereya-tematichnij-zakhid-prisvyachenij-101-j-richnitsi-boyu-pid-krutami/a02-jpg55/ /album/fotogalereya-tematichnij-zakhid-prisvyachenij-101-j-richnitsi-boyu-pid-krutami/a05-jpg30/