Складання військової присяги курсантами набору 2018-2019 року

01.09.2018 08:36

1 вересня 2018 року курсанти-першокурсники Військового коледжу сержантського складу ВІТІ урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові.

Цього року коледж поповнило 82 курсанти першого курсу, які представляють усі регіони нашої Батьківщини.

"Складання військової присяги для кожного з курсантів є важливим святом як в особистому житті, так і у військовій кар’єрі. Воно демонструє їхню мужність та відданість армійській справі. А найголовніше – здатність та готовність зі зброєю в руках обороняти рідну землю та бути справжніми захисниками Вітчизни", – зазначив  у вітальному слові начальник Військового коледжу сержантського складу ВІТІ полковник Злобін Кирило Вячеславович.

Привітати випускників завітали рідні та близькі, представники міського самоврядування,  духовенство міста Полтави та представники обласної телерадіокомпанії «Лтава», які в свою чергу висвітлять даний урочистий захід на обласному телебаченні.

Від імені першокурсників із привітальним словом до особового складу звернулася солдат Вероніка Олефір, курсант 804-ї навчальної групи: "Складання Військової присяги – це завжди знаменна подія для кожного із нас. Клятва у вірності своїй Батьківщині споконвічно була для кожного воїна тим непорушним і недоторканим словом, ціна якому – більша за життя".

Ритуал складання Військової присяги завершився проходженням урочистим маршем особовим складом коледжу.

 

Назад

Фотогалерея: Складання військової присяги курсантами набору 2018-2019 року

/album/fotogalereya-skladannya-vijskovoji-prisyagi-kursantami-naboru-2018-2019-roku/a01-jpg2/ /album/fotogalereya-skladannya-vijskovoji-prisyagi-kursantami-naboru-2018-2019-roku/a02-jpg2/ /album/fotogalereya-skladannya-vijskovoji-prisyagi-kursantami-naboru-2018-2019-roku/a03-jpg2/