Розширене засідання обласної призовної комісії

12.03.2019 10:13

12 березня 2019 року у приміщенні Полтавського обласного військового комісаріату відбулося розширене засідання обласної призовної комісії, на якій розглянули основні завдання весняної призовної кампанії та служби за контрактом. На заході були присутні військові комісари, їх заступники, а також представники призовної комісії всіх районних комісаріатів Полтавської області.

Військовослужбовці Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації! та інформатизації імені Героїв Крут відвідали даний захід з метою надання рекомендацій щодо проведення профорієнтаційної роботи в районах області, при агітуванні на навчання до інституту та коледжу. Під час зустрічі присутнім довели умови вступу та надали агітаційній матеріал для розміщення в районних комісаріатах області.

 

Назад

Фотогалерея: Розширене засідання обласної призовної комісії

/album/fotogalereya-rozshirene-zasidannya-oblasnoji-prizovnoji-komisiji/a17-jpg1/ /album/fotogalereya-rozshirene-zasidannya-oblasnoji-prizovnoji-komisiji/a18-jpg1/ /album/fotogalereya-rozshirene-zasidannya-oblasnoji-prizovnoji-komisiji/a19-jpg1/