Робота Державної екзаменаційної комісії у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут у 2018-2019 навчальному році

23.02.2019 20:01

В період з 18 лютого 2019 року по 23 лютого 2019 року згідно наказу Міністерства Оборони України від 09.09.2015р. №472 "Про затвердження положення про екзаменаційні комісії вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих військових навчальних закладів" у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут працювала державна екзаменаційна комісія, яка приймала державні іспити у курсантів 3 курсу набору 2016 року для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”.

Державною екзаменаційною комісією проводилась перевірка і оцінювання теоретичної та практичної підготовки курсантів-випускників з метою встановлення фактичної відповідності якості підготовки вимогам освітньо-професійних програм, кваліфікаційним вимогам стандарту вищої освіти шляхом проведення комплексного державного іспиту.

Головою комісії був призначений Начальник зв’язку Військово-Морських Сил – заступник начальника штабу зі зв’язку та інформатизації Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан першого рангу Кутигін Вадим Вікторович. Заступником голови був призначений начальник відділу підготовки військ та військових навчальних закладів організаційно-планового управління Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗСУ полковник Зароднюк Олег Миколайович.

Протягом іспитів курсанти показали ґрунтовні теоретичні знання та практичні навички, як  фахівці зв’язку первинної, командної ланки управління, які знають будову сучасних засобів зв’язку, розповсюдження хвиль та сигналів, не лише вміють експлуатувати техніку зв'язку, а і розуміють фізичні процеси, які впливають на стан та якість зв'язку і використовуючи свій запас знань, отриманий під час навчання у коледжі, самостійно вивчати в подальшому новітню техніку яка буде поступати на озброєння без сторонньої допомоги та навчати підлеглих.

За спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» найбільш глибокі теоретичні знання та практичні вміння показали курсанти: Буря В.С., Щербаков Є.О., Товстоног Д.Ю. Середній бал за підсумками здачі курсантами державного іспиту складає 3.98.

За спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» високий рівень знань показали курсанти: Москаленко Я.В., Ніколаєнко Ю.Ю., Працеватий В.А., Тимчан К.І. Середній бал за підсумками здачі курсантами державного іспиту складає  4.2.

Усі курсанти випускного курсу здали іспит з фізичного виховання. За підсумками іспиту курсанти показали гарні результати із загальної фізичної підготовки під час виконання вправ, які характеризують фізичну якість «сила» та «швидкість», дещо гірші – з вправ на «витривалість». Щодо вправ зі спеціальної фізичної підготовки, то курсанти показали наполегливість та майстерність і виконали норматив на позитивні оцінки.

Кращими курсантами з практичної частини іспиту стали: Доценко Я.В., Іваніцький І.О., Жунь В.О.,  Меркулов О.І., Роспірко Н.О.,  Ніколаєнко Ю.Ю., Хлистуненко Я.Д., Москаленко Я.В. Середній бал за підсумками здачі курсантами державного іспиту складає 4.28.

Курсанти Кроленко А.В., Хлистуненко Я.Д., Бабич С.В., Меркулов О.І., Доманський Є.О., Роспірко Н.О. Москаленко Я.В., Ніколаєнко Ю.Ю. підтвердили в ході екзамену свої високі знання та навички і представлені до отримання диплому про вищу освіту з відзнакою.

Колектив коледжу щиро вітає курсантів-випускників з успішною здачею державних іспитів та бажає всім натхнення, наснаги, нових звершень, впевненості у своїх силах та професійного зростання!

Назад

Фотогалерея: Робота Державної екзаменаційної комісії у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут у 2018-2019 навчальному році

/album/fotogalereya-robota-derzhavnoji-ekzamenatsijnoji-komisiji-u-vijskovomu-koledzhi-serzhantskogo-skladu-viti-im-gerojiv-krut-u-2018-2019-navchalnomu-rotsi/a01-jpg60/ /album/fotogalereya-robota-derzhavnoji-ekzamenatsijnoji-komisiji-u-vijskovomu-koledzhi-serzhantskogo-skladu-viti-im-gerojiv-krut-u-2018-2019-navchalnomu-rotsi/a02-jpg58/ /album/fotogalereya-robota-derzhavnoji-ekzamenatsijnoji-komisiji-u-vijskovomu-koledzhi-serzhantskogo-skladu-viti-im-gerojiv-krut-u-2018-2019-navchalnomu-rotsi/a03-jpg51/