Результати практики за військовим спрямуванням

02.11.2018 15:43

З 11 жовтня по 7 листопада 2018 року з курсантами випускного курсу ВКСС ВІТІ ім. Героїв Крут проходить практика за військовим спрямуванням. Мета практики полягає у вдосконаленні практичних навичок курсантів у:

  • Підготовці до роботи та експлуатації в різних режимах роботи існуючих сучасних засобів зв’язку;
  • Програмуванні сучасних засобів зв’язку
  • Забезпечення проводового та радіозв’язку від ВОП, РОП, КСП мб;
  • Розгортання, експлуатація та згортання, переобладнаних апаратних та станцій (КАЗ,КШМ,Р-161,Р-414);
  • Розгортання,експлуатація та обслуговування окремих елементів системи зв’язку;
  • Відпрацювання навчальних нормативів та завдань;
  • Усунення простих несправностей та відновлення працездатності техніки;

Практика за військовим спрямуванням була розподілена на 3 етапи :

  • Перший етап практики – з курсантами проведено польовий вихід на території військового містечка №72(смт. Вакуленці). Заняття були спрямовані на вдосконалення умінь та навичок  у розгортанні апаратних зв’язку (П-258 60К,Р-145БМ), абонентських мереж, забезпеченні радіо та проводового зв'язку від ВОП, РОП, КСП мб.
  • Другий етап практики проводився у військовому містечку №20 на апаратних зв’язку Р-142МН та Р-161А2М(переобладнана). Під час другого етапу вдосконалювались навички по розгортанню, перевірці обладнання та входженню в зв’язок.
  • Третій етап проводився у навчальних класах по відпрацюванню навчальних завдань та нормативів на телекомунікаційних комплектах типу ТК-1, ТК-2 та ТК-3, на короткохвильових ранцевих радіостанціях Harris RF-7800H-MP, а також на ССЗ «Тооway» .

Під час розгортання апаратних в кращу сторону були відмічені екіпажі в склад яких входили курсанти 601 навчальної групи:

1)Ломаков В.Г., Кроленко А.О., Доценко Я.В., Сорокін К.О..

2)Стратічук Р.В., Євич І.В., Щербаков Є.О., Левенець О.В..

Курсанти 602 навчальної групи:

1)Філінський А.С., Капран В.С., Бабич С.В., Доманський Є.О..

2)Роспірко Н.О., Скоряк І.В., Прихода Д.А., Максимчук В.Ю..

А кращими під час виконання нормативів та навчальних завдань були екіпажі в склад яких входили :

Чобітько Р.Б., Ракітянський В.І., Хлистуненко Я.Д., Товстоног Д.Ю., Іваніцький І.О., Ломаков В.Г., Стратічук Р.В., Юхимець О.Р., Меркулов О.І., Щербаков Є.О., Гуцуляк Д.І., Надолинський Д.І., Гогладзе С.С., Кувшинов Р.С., Котельницький О.О..

Навички та уміння, які курсанти отримують та вдосконалюють під час практики – це великий крок на шляху підготовки сержантів-зв’язківців. По-перше курсанти під час практики отримали практичні навички, що знадобляться їм під час проходження служби у військах. По-друге курсанти отримали методичні знання, що стануть їм у нагоді як молодшим командирам підрозділів із засобами зв’язку.

 

Назад

Фотогалерея: Результати практики за військовим спрямуванням

/album/fotogalereya-rezultati-praktiki-za-vijskovim-spryamuvannyam/a01-jpg37/ /album/fotogalereya-rezultati-praktiki-za-vijskovim-spryamuvannyam/a02-jpg36/ /album/fotogalereya-rezultati-praktiki-za-vijskovim-spryamuvannyam/a03-jpg32/