Профорієнтаційні заходи у 179-му об’єднаному навчальному центрі військ зв’язку ЗСУ

18.02.2019 09:40

17 лютого 2019 року  заступник начальника коледжу з морально-психологічного забезпечення підполковник А.Назаренко у приміщенні Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут провів зустріч з  військовослужбовцями строкової служби 179-го об’єднаного  навчального центру військ зв’язку Збройних Сил України. Були присутні понад 150‑ти військовослужбовців.

На заході проводилося агітаційна роз’яснювальна  робота щодо вступу на навчання до інституту та коледжу. У ході проведеного заходу були доведені умови вступу до закладу та розкриті переваги навчання в інституті, перегляд відеофільму щодо перспективи служби  в ЗС України. 

Наприкінці зустрічі були надані відповіді на питання та запропоновано відвідати коледж у дні відкритих дверей, також були виступи курсантів Т. Шингирія та Т. Шеметюк, які розповіли про процес навчання та переваги військової служби. 

Захід пройшов в інтенсивному ритмі, проявлявся інтерес військовослужбовців до подальшої служби та навчання. Після заходу 10 військовослужбовців проявили бажання відвідати день відкритих дверей та порадитись з батьками щодо вступу на навчання.

 

Назад

Фотогалерея: Профорієнтаційні заходи у 179-му об’єднаному навчальному центрі військ зв’язку ЗСУ

/album/fotogalereya-proforijentatsijni-zakhodi-u-179-mu-ob-jednanomu-navchalnomu-tsentri-vijsk-zv-yazku-zsu/a26-jpg/ /album/fotogalereya-proforijentatsijni-zakhodi-u-179-mu-ob-jednanomu-navchalnomu-tsentri-vijsk-zv-yazku-zsu/a27-jpg/ /album/fotogalereya-proforijentatsijni-zakhodi-u-179-mu-ob-jednanomu-navchalnomu-tsentri-vijsk-zv-yazku-zsu/a28-jpg/