Профорієнтаційна робота і практичні заняття з предмету "Захист Вітчизни"

19.09.2018 11:17

19 вересня 2018 року, в новому навчальному році на базі Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було проводилась профорієнтаційна робота і практичні заняття з предмету "Захист Вітчизни". За спільним рішенням командування коледжу та Управлінням освіти в Полтавській області, планується проводити вищезазначені заходи щотижнево з учнями 10-11 класів, навчальних закладів міста Полтави (44 ЗОШ та 2 інтернати).

На заході були присутні 50 вихованців Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І. П. Котляревського. На занятті розглянуто наступні питання:

1. Військово-професійна орієнтація учнів, щодо вступу в інститут та колежу, популяризація військової служби, створення позитивного іміджу Збройних Сил України, роз’яснювались умови вступу на навчання та перспективи оволодіння сучасної професії зв’язківця. Наприкінці заходу демонструвався фільм про життєдіяльність коледжу.

2.  Практичне заняття з «Вогневої підготовки» за темою «Стрілецька зброя», на якому доводилися тактико-технічні характеристики зброї, порядок збирання та розбирання АК-74, спорядження навчальних ручних імітаційних гранат Ф-1 та РГД‑5)

3.  Відвідування музею зв’язку  та ознайомлення з матеріально-технічною базою коледжу,  проживання та побутом курсантів.

 

Назад

Фотогалерея: Профорієнтаційна робота і практичні заняття з предмету "Захист Вітчизни"

/album/fotogalereya-proforijentatsijna-robota-i-praktichni-zanyattya-z-predmetu-zakhist-vitchizni/a01-jpg7/ /album/fotogalereya-proforijentatsijna-robota-i-praktichni-zanyattya-z-predmetu-zakhist-vitchizni/a02-jpg7/ /album/fotogalereya-proforijentatsijna-robota-i-praktichni-zanyattya-z-predmetu-zakhist-vitchizni/a03-jpg6/