Проект «Кімната Традицій»

14.11.2018 09:39

14 листопада у Полтавській обласній державній адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства.

Конкурсна комісія визначала кращі проекти, які будуть реалізовуватись за кошти обласного бюджету в наступному році. Всього на конкурс подали 18 пропозицій.  До відкритого захисту допустили 12 ініціатив.

«На засіданні ми заслуховуємо учасників, які подали свої пропозиції  та попередньо були допущені до участі в конкурсі. Кожен презентує та захищає свій проект. І кращі ініціативи  наступного року будуть реалізовуватись за кошти обласного бюджету», - зазначила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторія Пилипенко.

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, з проектом «Кімната Традицій», представляв заступник начальника коледжу з морально-психологічного забезпеченні підполковник Назаренко Андрій Олексійович.

Члени конкурсної комісії, заслухали 12 проектів і визначилися щодо доцільності фінансування кожного. За результатами оцінювання визначатимуть переможців, а результати оголосять на наступному тижні.

У разі перемоги на коледж виділять кошти з обласного бюджету у розмірі 40000 грн. для закупівлі майна та створення кімнати традицій у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

 

Назад

Фотогалерея: Проект «Кімната Традицій»

/album/fotogalereya-proekt-kimnata-traditsij/a01-jpg40/ /album/fotogalereya-proekt-kimnata-traditsij/a02-jpg39/ /album/fotogalereya-proekt-kimnata-traditsij/a03-jpg35/