Показові заняття зі службовими собаками

04.04.2018 12:58

3 квітня 2018 року спільно с керівництвом коледжу та кінологічним центром Головного управління Національної поліції в Полтавській області на виконання відпрацьованого у Генеральному штабі Збройних Сил України плану заходів спрямованих на попередження випадків загибелі особового складу та профілактичної роботи, щодо недопущення скоєння злочинів та порушення військової дисципліни з курсантами Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було сплановано та проведено  показове заняття із залученням службових собак.

На даному занятті були розкриті наступні питання:

 1. Загальний курс слухняності та застосування собак для оперативно-пошукової діяльності заняття проводив молодший інспектор Лях О.В. разом з службовою собакою на кличку «Конкорд»

2. Як здійснюється затримання злочинців продемонстрував молодший інспектор Сукач Р.А. з службовою собакою на кличку «Конкорд»

3. Також за рішенням керівництва коледжу в спальних та інших приміщеннях де знаходяться курсанти коледжу, молодшим інспектором Сукач Р.А. разом з службовою собакою на кличку «Багіра» було проведено пошук  наркотичних та вибухонебезпечних речовин. Під час раптової перевірки ані наркотичних, ані вибухонебезпечних речовин не було виявлено.

Цей захід був спланований для попередження скоєння злочинів та порушень військової дисципліни пов'язаних з вживанням наркотичних речовин. Також даний захід ознайомив курсантів з функціями які виконує кінологічний центр Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Керівництво коледжу дуже вдячне представникам кінологічного центру, та планує й на далі співпрацювати для проведення раптових перевірок щодо попередження вживання наркотичних речовин у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

 

Назад