Показ та обговорення фільму «Вихідний»

29.11.2018 11:24

29 листопада 2018 року в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського у рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA пройшов показ та обговорення фільму «Вихідний».

Курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут  також прийняли участь у даному заході.

У фільмі «Вихідний» йдеться про події в південному українському місті, де люди вийшли відзначити важливе державне свято. Старі та нові символи, пошук ідентичності та можливість порозуміння між людьми, які, хоч і живуть на сусідніх вулицях, проте стають все далі й далі одне від одного… «Вихідний» – це портрет міста і, водночас, людей, які в ньому живуть. Це фільм про пошук ідентичності на тлі нової війни й тектонічних змін у країні і, як наслідок, у свідомості людей. Чи можна й далі жити, застрягши однією ногою в радянському минулому, а іншою – крокуючи в Європу?

До слова, ця стрічка здобула перше місце в міжнародній конкурсній програмі документального кіно на ІІІ-ому Рівненському міжнародному кінофестивалі «Місто Мрії», який відбувався Рівному 25-29 вересня 2018.

Мета Мандрівного фестивалю – сприяти  популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні, а також створити можливість для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином фестиваль сприяє розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.

 

Назад

Фотогалерея: Показ та обговорення фільму «Вихідний»

/album/fotogalereya-pokaz-ta-obgovorennya-filmu-vikhidnij/a01-jpg45/ /album/fotogalereya-pokaz-ta-obgovorennya-filmu-vikhidnij/a02-jpg44/ /album/fotogalereya-pokaz-ta-obgovorennya-filmu-vikhidnij/a03-jpg40/