Перемога курсантів Військового коледжу на міжнародних змаганнях з радіоспорту

10.09.2018 23:08

Вже стало гарною традицією, що кожного року участь команди колективної радіостанції Музею військ зв’язку Збройних Сил України бере участь в Міжнародних змаганнях учнівської молоді «Молодіжний кубок імені В.В. Русинова» в честь пам’яті Віктора Русинова (UT8LL), радіолюбителя-харків’янина, загиблого при виконанні гуманітарної місії України в державі Іран.

В цьому році команду Музею військ зв’язку представляли оператори-дівчата, курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Ірина Скоряк та Дарина Недосіка.

За підсумками змагань курсанти коледжу вибороли перше місце, за що були нагороджені «золотими» медалями та пам’ятним «золотим» кубком.

 

Назад

Фотогалерея: Перемога курсантів Військового коледжу на міжнародних змаганнях з радіоспорту

/album/fotogalereya-peremoga-kursantiv-vijskovogo-koledzhu-na-mizhnarodnikh-zmagannyakh-z-radiosportu/a01-jpg3/ /album/fotogalereya-peremoga-kursantiv-vijskovogo-koledzhu-na-mizhnarodnikh-zmagannyakh-z-radiosportu/a02-jpg3/ /album/fotogalereya-peremoga-kursantiv-vijskovogo-koledzhu-na-mizhnarodnikh-zmagannyakh-z-radiosportu/a03-jpg3/