Перегляд документального фільму “Дебальцеве”

24.02.2019 10:36

24 лютого 2019 року з метою, утвердження спадкоємності традицій борців за незалежність держави, донесення достовірної інформації про роль Збройних Сил України у захисті суверенітету та незалежності України під час відбиття російської збройної агресії у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшов перегляд документального фільму “Дебальцеве”.

Над фільмом працювало Військове телебачення України разом із Міжнародною волонтерською спільнотою InformNapalm та Національним військово-історичним музеєм України.

Оборона Дебальцевого – це жорстока битва, яка розгорнулася на початку 2015-го року та завершилася 18-19 лютого, коли українськими військами було залишено оточений плацдарм.

Метою проведення даного заходу було ознайомити курсантів коледжу з одним із найбільш кровопролитних і суперечливих епізодів війни на Сході. Неймовірними історіями про подвиги та факти героїзму наших співвітчизників. А також з маловідомими деталями та свідченнями учасників тих подій.

 

Назад

Фотогалерея: Перегляд документального фільму “Дебальцеве”

/album/fotogalereya-pereglyad-dokumentalnogo-filmu-debaltseve/a01-jpg/ /album/fotogalereya-pereglyad-dokumentalnogo-filmu-debaltseve/a02-jpg/ /album/fotogalereya-pereglyad-dokumentalnogo-filmu-debaltseve/a03-jpg/