ПАРАБЕСТ – 2018!

18.04.2018 13:51

18 квітня 2018 року в Палаці дозвілля «Листопад» відбувся шостий конкурс краси і талантів «Пара–BEST» серед студентів коледжів та технікумів. Організатори заходу - Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва. Понад 1000 полтавців прийшли вболівати за конкурсантів.

За звання найкращих змагались 7 пар - курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, студенти коледжу харчових технологій, коледжу нафти і газу, медичного коледжу, комерційного технікуму та кооперативного коледжу.

Талановиту молодь оцінювала команда справжніх професіоналів - компетентне та неупереджене журі, до складу якого увійшли представники закладів культури, засобів масової інформації, творчих агенцій, органів влади.

Конкурс пройшов під тематичною назвою «Полтавський Оскар». Конкурсанти змагалися у 4 конкурсних епізодах:

1. «Люди в чорному».

2. «Кіно хіт».

3. «В стилі Гетсбі».

4. «Мрія Попелюшки».

Кожна пара, за результатами свого виступу, здобула певну номінацію. Курсанти Військового коледжу Ломаков Владислав та Хлистуненко Яна вибороли перемогу у номінації «Містер та міс елегантність».

Військовослужбовці коледжу отримали дипломи, статуетку «Оскар» та подарунки від спонсорів заходу.

Секретар міської ради Оксана Деркач також привітала конкурсантів та передала найщиріші вітання від мера Полтави та повідомила хлопцям і дівчатам про неймовірний сюрприз, який підготував для них Олександр Мамай. Незабаром усі відправляться у незабутню подорож до казкового міста Лева.

Справжньою родзинкою цьогорічного конкурсу став виступ креативних членів журі, які теж приготували свої творчі номери.

 

Назад