Обмін бойовим досвідом

01.12.2018 11:28

01 грудня 2018 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом с курсантами завітав учасник бойових дій на сході України капітан СОЛОГУБ О.Г. За ініціативою керівництва коледжу подібні заходи, щодо обміну бойовим досвідом проводяться щотижнево.

Олег Григорович розповідав курсантам коледжу багато цікавих історій, які траплялися з ним та його побратимами на бойовому шляху.

Курсанти коледжу з уважністю слухали розповіді гостя про складність життя в польових умовах, про те як вони з товаришами рятувалися взимку від холоду у розбитих приміщеннях, які були вражені під час обстрілу ворогом. Говорив, що ніщо не об’єднує людей, так як тяжкі умови проживання. Наголошував, що фізична підготовка має дуже важливе значення під час виконання бойових завдань, Олег Григорович навіть провів для курсантів коледжу майстер-клас по віджиманню від підлоги. 

Розповідав, що зв'язок  був дуже якісний і надійним, їхній підрозділ забезпечувався такими засобами зв’язку: Р-142, РР-409, радіостанціями «Motorola» та апаратура старого парку «Kenwood».

Курсанти зрозуміли для себе, що потрібно постійно підвищувати рівень професійних знань, вдосконалювати свою виучку, майстерність, наполегливість при опануванні новітніх засобів зв’язку, підвищувати свою фізичну загартованість, виявляти старанність у вивченні військової справи та бути готовим до будь-яких випробуванням які можуть трапитися при виконанні службових обов’язків.

 

Назад

Фотогалерея: Обмін бойовим досвідом

/album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom/a01-jpg47/ /album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom/a02-jpg46/ /album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom/a03-jpg41/