Обмін бойовим досвідом з учасниками АТО та ООС

27.10.2018 12:10

27 жовтня 2018 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом с курсантами завітав учасник бойових дій на сході України капітан Тищенко Ігор Анатолійович. Такі зустрічі за ініціативою керівництва коледжу проводяться щотижня.

Ігор Анатолійович розповідав курсантам коледжу про те як він у складі добровольчого батальйону «Полтава» на посаді командира взводу приймав участь у антитерористичній операції в Макіївці, Артемівську та Дебальцево. Наводив багато прикладів героїчних вчинків його бойових товаришів, які не раз ризикували своїм життям заради захисту нашої Держави.

Військовослужбовці коледжу з уважністю слухали розповіді гостя про складність життя в польових умовах, про те як організовується зв'язок, якими видами зв’язку забезпечені наші війська в зоні проведення бойових дій. Він зауважив, про використання надійного провідного зв’язку та широке застосування зарубіжних засобів радіозв’язку.

 Також  наголосив на важливості якісних знань з військової підготовки, адже на передовій вагому роль може зіграти кожна дрібниця.

Курсанти зрозуміли, що для того щоб стати професійним зв’язківцем  та зберегти життя собі та підлеглим, потрібно наполегливо навчатися, постійно підвищувати рівень підготовки, вдосконалювати свою виучку та майстерність, тому що під час проведення бойових дій  просто необхідно забезпечити   якісний зв'язок для обміну інформацією та своєчасний прийом сигналів  для управління військами.

 

Назад

Фотогалерея: Обмін бойовим досвідом з учасниками АТО та ООС

/album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom-z-uchasnikami-ato-ta-oos/a01-jpg34/ /album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom-z-uchasnikami-ato-ta-oos/a02-jpg33/ /album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom-z-uchasnikami-ato-ta-oos/a03-jpg30/