Обмін бойовим досвідом з курсантами ветерану Збройних Сил України учасника війни в Афганістані Петренко І.М.

16.02.2019 09:30

16 лютого 2019 року з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом з курсантами, завітав ветеран Збройних Сил України, учасник війни в Афганістані Петренко І.М.

Іван Михайлович розповідав курсантам коледжу про те як він на посаді начальника зв’язку мотопіхотного приймав участь у війні в Республіці Афганістан. Розповідав багато цікавих історій, які траплялися з ним та його бойовими товаришами.

Військовослужбовці коледжу з уважністю слухали розповіді гостя про те, як організовувався зв'язок в ті роки, їм було цікаво провести паралелі та порівняти Афганську війну 1979-1989 з сьогоднішніми подіями на сході України. Іван Михайлович наголошував на важливості наявності якісних знань з військової підготовки, адже на війні вагому роль може зіграти кожна дрібниця.

Курсанти зрозуміли, що для того щоб стати професійним зв’язківцем  та зберегти життя собі та підлеглим, потрібно наполегливо навчатися, постійно підвищувати рівень підготовки, вдосконалювати свою виучку та майстерність, тому що під час проведення бойових дій просто необхідний якісний зв'язок для командування та управління військами.

 

Назад

Фотогалерея: Обмін бойовим досвідом з курсантами ветерану Збройних Сил України учасника війни в Афганістані Петренко І.М.

/album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom-z-kursantami-veteranu-zbrojnikh-sil-ukrajini-uchasnika-vijni-v-afganistani-petrenko-i-m/a19-jpg2/ /album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom-z-kursantami-veteranu-zbrojnikh-sil-ukrajini-uchasnika-vijni-v-afganistani-petrenko-i-m/a20-jpg2/ /album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom-z-kursantami-veteranu-zbrojnikh-sil-ukrajini-uchasnika-vijni-v-afganistani-petrenko-i-m/a21-jpg/