Обмін бойовим досвідом з курсантами коледжу

09.03.2019 10:11

09 березня 2019 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом з курсантами завітав учасник бойових дій на сході України старший прапорщик Романенко П.О. Такі зустрічі за ініціативою керівництва коледжу проводяться щотижня.

 Головний старшина батальйону охорони Павло Олександрович розповідав курсантам коледжу про те як він з 2017 по 2018 рік приймав участь у антитерористичній операції. Розповідав багато цікавих історій які траплялися з ним та його товаришами (як тримали оборону на блокпосту, як застосовували зброю по позиціях банд формувань, до яких хитрощів вдавалися наші воїни при виявлені ДРГ та вогневих позицій противника). Так як курсанти в майбутньому стануть сержантами військ зв’язку розповів про те, як організовується зв'язок, якими видами зв’язку забезпечені наші війська в зоні проведення бойових дій. Він зауважив, що потрібно пильно стежити за роботою апаратури і якщо сталася поломка то її треба швидко виправити, у стресовій ситуації не треба розгублюватись, а потрібно зібратися з думками і забезпечити позиції зв’язком, адже без зв’язку немає управління, а без управління немає перемоги.

Військовослужбовці коледжу з уважністю слухали розповіді гостя. Павло Олександрович  наголошував на важливості якісних знань з військової підготовки, адже на передовій вагому роль може зіграти кожна дрібниця.

Курсанти зрозуміли, що для того щоб стати професійним зв’язківцем  та зберегти життя собі та підлеглим, потрібно наполегливо навчатися, постійно підвищувати рівень підготовки, вдосконалювати свою виучку та майстерність, тому що під час бойових дій  в першу чергу необхідний якісний зв'язок для командування та управління військами.

 

Назад

Фотогалерея: Обмін бойовим досвідом з курсантами коледжу

/album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom-z-kursantami-koledzhu/a11-jpg/ /album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom-z-kursantami-koledzhu/a12-jpg/ /album/fotogalereya-obmin-bojovim-dosvidom-z-kursantami-koledzhu/a13-jpg/