Відкритий чемпіонаті Полтавської області з Кемпо-Карате

30.01.2016 20:44

У Полтаві відбувся відкритий чемпіонат області з кемпо-карате за участю курсантів Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Змагання проводилися на спортивній базі Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Короленка. У чемпіонаті взяли участь 160 спортсменів. Серед них – 14 курсантів Військового коледжу.

У ході змагань курсанти показали хороші результати і здобули 4 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей у різних вагових категоріях та розділах лайт контакт куміте і кемпо куміте.

Зокрема, золоті медалі вибороли курсанти Анастасія Ільницька і Владислав Безуглий, а старший солдат Олександр Марущенко здобув аж дві «золоті» нагороди у лайт контакт куміте та кемпо куміте.

За відмінну підготовку, яка дала змогу досягти високих результатів у ході чемпіонату, курсанти подякували своїм тренерам начальнику фізичної підготовки та спорту підполковнику Дмитру Мінкіну, викладачам майору Роману Хайлу та працівнику ЗС України Артему Москаленку.

Назад