Квест "Скарби Короленківської садиби"

17.09.2017 15:03

У м. Полтава відбувся квест "Скарби Короленківської садиби". Захід організовував Полтавський літературно-меморіальний музей ім. В.Г.Короленко Володимир Галактіонович в рамках фестивалю "Майстерня міста".

Участь у квесті  також брали курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації і мешканці м. Полтави.

Метою змагань було нагадування про життєвий шлях та творчість письменника за допомогою загадок і квестів, що вели до пошуку велетенської скрині.

Взагалі було багато команд: військові, представники громадських організацій, різних ВВНЗ, туристичних фірм, сімейні пари і також курсанти нашого інституту, які зайняли почесне 1 місце, за що були нагороджені "Короленківським Чаюванням" та солодкими призами.

Капітаном команди курсантів коледжу була Президент нашого літературного гурту – завідуюча бібліотекою Волкова Е.О., яка на протязі тижня готувала нашу команду, розкриваючи курсантам творчість письменника, який написав твори, що увійшли в серце кожного Українця: «Слово з’явились», «Епізоди з життя шукача», «Яшко», «Убивець», «Сон Макара», «Соколинець», «Сліпий музикант», «Ліс шумить», «У поганому товаристві» та інші.

Назад