КУРСАНТИ КОЛЕДЖУ ВЖЕ ВДРУГЕ ПРАКТИЧНО ВІДПРАЦЬОВУЮТЬ ВИКОНАННЯ СТРІЛЬБ З РПГ-22 В ЕЛЕКТРОННОМУ ТИРІ *******************

26.07.2018 11:22

На початку червня 2018 року керівництвом коледжу було погоджено питання щодо щотижневого (кожний вівторок, четвер) використання електронного тиру курсантами інституту в цілях закріплення навчального матеріалу з дисципліни «Вогнева підготовка», отримання навичок прицілювання та здійснення пострілу з РПГ - 22. 

Виконання нормативу курсантами, здійснюється під керівництвом інструктора коледжу молодшого сержанта Каленикова Р.В., інструктора  з вогневої підготовки сержанта Тімошенко В.І, відвідували заняття з вогневої підготовки за темою: «Виконання навчальних вправ стрільб з РПГ- 22».

В наступний четвер визначена група курсантів 2-го курсу знову буде направлена для покращення навичок  зі стрільби з РПГ-22 (положення стоячи, сидячи та лежачи).

 

Назад

Фотогалерея: КУРСАНТИ КОЛЕДЖУ ВЖЕ ВДРУГЕ ПРАКТИЧНО ВІДПРАЦЬОВУЮТЬ ВИКОНАННЯ СТРІЛЬБ З РПГ-22 В ЕЛЕКТРОННОМУ ТИРІ

/album/fotogalereya-kursanti-koledzhu-vzhe-vdruge-praktichno-vidpratsovuyut-vikonannya-strilb-z-rpg-22-v-elektronnomu-tiri/a01-jpg10/ /album/fotogalereya-kursanti-koledzhu-vzhe-vdruge-praktichno-vidpratsovuyut-vikonannya-strilb-z-rpg-22-v-elektronnomu-tiri/a02-jpg9/ /album/fotogalereya-kursanti-koledzhu-vzhe-vdruge-praktichno-vidpratsovuyut-vikonannya-strilb-z-rpg-22-v-elektronnomu-tiri/a03-jpg9/