Курсанти коледжу відвідали Музей військових конфліктів XX століття

01.04.2018 21:32

31 березня 2018 року, з метою патріотичного виховання та розвитку власного кругозору, курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали Полтавський Музей військових конфліктів XX століття.

У ході заходу директор музею Цомартов Юрій Муратович особисто провів екскурсію для військовослужбовців коледжу продемонструвавши експозицію у залі, з якої курсанти дізналися  про бойові будні солдатів,  про їх побут, побачили обмундирування та зброю з якою солдати йшли у бій. А також переглянули безліч фотографій, на яких у деталях зображена війна в Афганістані. Директор музею зазначив, що усі експонати зібрані самими воїнами-інтернаціоналістами.

Назад

Фотогалерея: Курсанти коледжу відвідали Музей військових конфліктів XX століття

/album/fotogalereya-kursanti-koledzhu-vidvidali-muzej-vijskovikh-konfliktiv-xx-stolittya/a01-jpg38/ /album/fotogalereya-kursanti-koledzhu-vidvidali-muzej-vijskovikh-konfliktiv-xx-stolittya/a02-jpg37/ /album/fotogalereya-kursanti-koledzhu-vidvidali-muzej-vijskovikh-konfliktiv-xx-stolittya/a03-jpg37/