Курсанти коледжу готові зробити свій вибір на виборах Президента України у 2019 році

08.03.2019 10:10

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. Керівництво коледжу розуміє всю відповідальність щодо надання можливості кожному військовослужбовцю реалізувати своє конституційне право на здійснення вибору голови держави, відповідно статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців" - якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах Президента України за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово змінити місце голосування.

Так як курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відносяться до вище зазначених осіб, керівництво коледжу звернулося до органу ведення Державного реєстру виборців з метою тимчасового змінення місця голосування військовослужбовцями коледжу за місцем проходження навчання.

Курсанти коледжу подали заяви про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці, за якою вони бажають проголосувати, до заяви додавалися копія паспорта громадянина України та  військовий квиток.

На даний час всі курсанти коледжу, які приписані за межами міста Полтава (100 осіб), змінили свою виборчу дільницю за місцем проходження навчання (виборча дільниці № 531149, вул. Опитна 4а м. Полтава, 145 округ) і готові зробити свій вибір на виборах Президента України у 2019 році.

 

Назад

Фотогалерея: Курсанти коледжу готові зробити свій вибір на виборах Президента України у 2019 році

/album/fotogalereya-kursanti-koledzhu-gotovi-zrobiti-svij-vibir-na-viborakh-prezidenta-ukrajini-u-2019-rotsi/a01-jpg4/ /album/fotogalereya-kursanti-koledzhu-gotovi-zrobiti-svij-vibir-na-viborakh-prezidenta-ukrajini-u-2019-rotsi/a02-jpg4/ /album/fotogalereya-kursanti-koledzhu-gotovi-zrobiti-svij-vibir-na-viborakh-prezidenta-ukrajini-u-2019-rotsi/a03-jpg4/