Кубок України з військово-спортивного «бойового двоборства».

13.10.2018 12:46

12-13 жовтня 2018 відбувся Кубок України з військово-спортивного (розділ «бойове двоборство») у м. Полтава (в програму якого входили стрільба з пневматичної зброї та рукопашний бій), де приймали участь близько 60-ти учасників з громадських організацій, силових структур, ВВНЗ з наступних областей: Кіровоградська, Сумська, Полтавська, Київська, Черкаська та Житомирська.

Курсант ВКСС  ВІТІ Жунь Віктор – під керівництвом тренера майстра спорту міжнародного класу СРСР з карате, володаря Чорного поясу з карате  Чернецького О.В. – також  приймав участь в цих змаганнях у ваговій категорії «до 70 кг» (5 учасників).

Під час першого етапу змагань – 12-го жовтня – учасники виконували вправу стрільб з пневматичної зброї. Курсант коледжу з 30-ти можливих балів здобув 26 (влучив двічі в 9 та один раз в 7). Другим етапом змагань був рукопашний бій. Курсант Жунь показав себе стійким, мужнім бійцем який стримував і контратакував набагато сильнішого, старшого на 7 років бійця.  Противник вів себе не коректно та наносив заборонені удари. Під час бою противника було дискваліфіковано.

Курсант Жунь хоч і не здобув призового місця в даному Кубку України, але показав добрі результати, і з понеділка знову приступить до тренувань, адже через тиждень на нього разом з іншими курсантами коледжу, які входять до команди з бойових мистецтв «Бу-До», чекає чемпіонат України з «Бу-До», що відбудеться в м. Полтава.

Слід зазначити, що на змаганнях в ролі члена суддівської колегії була присутня курсант коледжу Кроленко Анжела, яка має другу суддівську категорію з військово-спортивних багатоборств.

 

Назад

Фотогалерея: Кубок України з військово-спортивного «бойового двоборства».

/album/fotogalereya-kubok-ukrajini-z-vijskovo-sportivnogo-bojovogo-dvoborstva/a01-jpg32/ /album/fotogalereya-kubok-ukrajini-z-vijskovo-sportivnogo-bojovogo-dvoborstva/a02-jpg31/ /album/fotogalereya-kubok-ukrajini-z-vijskovo-sportivnogo-bojovogo-dvoborstva/a03-jpg28/