Концерт духовної музики у Краєзнавчому музеї м. Полтава

28.04.2018 21:15

28 квітня 2018 року об 11.00 у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбувся концерт духовної музики присвячений першому Митрополиту української православної церкви Василю Липківському.

Заступником голови районної ради з питань діяльності виконавчого органу був надісланий лист на ім’я командування коледжу із запрошенням курсантів на відвідування даного заходу. 

25 курсантів Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут мали можливість на концерті заслухати музичні твори, а також вітання та благословення від Їх Високопреосвященств митрополита Львівського УАПЦ Макарія (Малетича), митрополита Львівського і Сокальського УПЦ-КП Димитрія (Рудюка) та Його Преосвященства єпископа Львівського і Галицького УПЦ Філарета (Кучерова).

Метою відвідування курсантами такого заходу є духовний розвиток особистості та трансформування внутрішньої енергії у творчий потенціал.  

Не треба забувати, що духовне виховання молоді – це джерело зміцнення нації.  Тож подібні заходи є необхідними для майбутніх сержантів – захисників своєї Батьківщини!

 

Назад