InsaneByte у Полтаві

02.12.2017 13:45

2 грудня в Полтаві проходила IT-конференція InsaneByte. Подія відбувалася в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Це найбільша IT-конференція у Полтаві та області. Протягом одного дня 29 експертів у галузі інформаційних технологій ділилися своїм багаторічним досвідом, розповідали про сучасні та перспективні напрямки розвитку різноманітних технологій. Були представлені доповіді з різних напрямків: кібербезпека, програмування, web-технології та інші.

Серед доповідачів були присутні: керівники IТ компаній України, розробники програмного забезпечення для ПК та мобільних пристроїв, фахівці з кібербезпеки, юридичного супроводу IТ, розробники проектів Е-комерції. Серед найбільш цікавих тем конференції були: дрони, роботи, GoogleGlass, Mindflex, доповнена реальність, мережеві рішення та інші.

Відвідати цей захід пощастило і курсантам Військово коледжу сержантского складу Військово інституту телекомунікацій та інформатизації. Під керівництвом викладачів: кафедри автоматизованих систем управління інституту підполковника Білана Анона Миколайовича; циклової комісії з експлуатації комп'ютерних систем і мереж коледжу, кандидатом технічних наук підполковником Дубиком Андрієм Миколайовичем та викладачам вищої категорії майором Жаботинським Олегом Миколайовичем курсанти отримали можливість дізнатися про переваги ІТ-сфери і отримати знання, які зможуть  застосовувати у майбутньому. Це була чудова нагода поспілкуватися особисто з експертами-практиками, впевнитись, що придбані теоретичні та практичні базові знання в коледжі – це фундамент для подальшого творчого розвитку та запорука кар'єрного росту у Збройних Силах України.

Практичне застосування цих знань – віддалене керування роботами та дронами із застосуванням web-технологій, створення власних проектів на базі модулів Arduino та Raspbery. Модулі Arduino – дешеві, прості в програмуванні та нарощуванні можливостей. Вони мають різноманітний функціонал і можуть застосовуватися для створення напівавтоматів, сигналізацій і т.ін. – для дистанційного керування та спостереження за об'єктами. Але будь-яка сучасна техніка має в своєму складі мікропроцесор, який потрібно програмувати. Відвідування конференції та спілкування з доповідачами дозволили зрозуміти сучасний стан в IT-галузі, сучасні тенденції використання мов програмування, зрозуміти, що користується попитом, над чим ще потрібно працювати.

Курсанти мали змогу відчути актуальність та високий попит на фахівців їхньої майбутньої професії – фахівців телекомунікаційних та інформаційних технологій. Сьогоднішні Збройні Сили України впевнено йдуть по шляху переоснащення військової техніки та озброєння новими сучасними зразками. Саме для експлуатації цієї новітньої техніки зв’язку та автоматизації і готовить кадри Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Назад