Фотовиставка військового кореспондента В.І. Лазарєва «Наші Берегині»

07.03.2019 10:09

07 березня 2019 року, до Міжнародного жіночого дня, у Полтавському музеї авіації і космонавтики пройшло відкриття персональної фотовиставки військового кореспондента, підполковника В.І. Лазарєва під назвою «Наші Берегині». Створення фотовиставки, присвячене участі жінок-військовослужбовців ЗСУ у бойових діях проти російсько-окупаційних військ на Сході України.

З метою патріотичного виховання, розвитку світогляду та гендерного виховання дану виставку відвідали курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

 Також у ході заходу завідуючий музею Пушкарєв Андрій Миколайович ознайомив курсантів коледжу з унікальними матеріалами, які висвітлюють найвидатніші події в аерокосмічній науці та техніці в Україні і в світі, а також з життєвим шляхом та творчій спадщині  визначних діячів Полтавщини у галузях авіації та космонавтики таких як: видатний інженер-артилерист, генерал-лейтенант Засядко О.Д., винахідник та пілот-аеронавт, генерал-лейтенант Кованько О.М., винахідник авіаційного ранцевого парашута Котельников Г.Є., вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів Кондратюк Ю.В. та багато інших.

 

Назад

Фотогалерея: Фотовиставка військового кореспондента В.І. Лазарєва «Наші Берегині»

/album/fotogalereya-fotovistavka-vijskovogo-korespondenta-v-i-lazarjeva-nashi-beregini/a07-jpg1/ /album/fotogalereya-fotovistavka-vijskovogo-korespondenta-v-i-lazarjeva-nashi-beregini/a08-jpg1/ /album/fotogalereya-fotovistavka-vijskovogo-korespondenta-v-i-lazarjeva-nashi-beregini/a09-jpg/