День українського добровольця

14.03.2018 21:08

У Полтаві відзначили День українського добровольця

 

14 березня 2018 року у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя пройшло  урочисте зібрання  та святковий концерт присвячений Дню українського добровольця.

На урочисте святкування Дня добровольця прибули члени добровольчих батальйонів, які з перших днів російської окупації на сході України стали на захист нашої держави.

Урочистості почали зі вшанування пам'яті загиблих в російсько-українській війні воїнів добровольчих батальйонів. Полтавських добровольців нагородили орденами "Лицарський хрест добровольця" від Всеукраїнського союзу ветеранів АТО посмертно. Нагороди отримали рідні та близькі загиблих у боях за незалежність та територіальну цілісність нашої держави героїв. На Алею героїв направили квіти в пам'ять загиблих полтавців. Після чого пройшов концерт на якому виступали кращі вокальні і танцювальні колективи міста Полтава.

Курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали захід аби вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Також курсанти коледжу прийняли участь у заході тримаючи на сцені військові стяги військових частин де служили загиблі військовослужбовці.

 

Назад