День пам’яті уродженця і покровителя Полтави преподобного Паїсія Величковського

28.11.2018 11:23

28 листопада 2018 року з нагоди святкування Дня пам’яті уродженця і покровителя Полтави, преподобного Паїсія Величковського у Полтавському обласному музично-драматичному театрі ім. Гоголя відбулася урочиста академія, присвячена видатному землякові. У ній взяв участь Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет. Його супроводжували Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, митрополити та архієпископи з інших єпархій.

З метою національно-патріотичного виховання та вшанування пам’яті преподобного Паїсія Величковського, курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали даних захід.

На урочистій академії Філарет розповів присутнім про видатного земляка, преподобного Паїсія, який відродив старецтво і посприяв відродженню духовності в часи, коли вона сильно занепала. На думку Святійшого, зараз ми теж спостерігаємо ознаки духовного відродження. Також на заході традиційно відбулося нагородження лауреатів Єпархіальної премії ім. Паїсія Величковського.

Зала театру стоячи проводжала Патріарха. Далі урочиста академія продовжилася концертом Національної капели бандуристів.

 

Назад

Фотогалерея: День пам’яті уродженця і покровителя Полтави преподобного Паїсія Величковського

/album/fotogalereya-den-pam-yati-urodzhentsya-i-pokrovitelya-poltavi-prepodobnogo-pajisiya-velichkovskogo/a01-jpg44/ /album/fotogalereya-den-pam-yati-urodzhentsya-i-pokrovitelya-poltavi-prepodobnogo-pajisiya-velichkovskogo/a02-jpg43/ /album/fotogalereya-den-pam-yati-urodzhentsya-i-pokrovitelya-poltavi-prepodobnogo-pajisiya-velichkovskogo/a03-jpg39/